Partnerzy

lista partnerów
Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Targi Paperworld, Christmasworld i Creativeworld we Frankfurcie nad Menem

Obrazek
Fot.
Targi Paperworld, Christmasworld i Creativeworld we Frankfurcie nad Menem
Targi Paperworld, Christmasworld i Creativeworld we Frankfurcie nad Menem
14 stycznia 2015

Zapraszamy serdecznie do Frankfurtu nad Menem na międzynarodowe targi Paperworld, Christmasworld i Creativeworld. Tylko tu zapoznacie się z bogatą ofertą produktową zaprezentowaną przez niespełna 3.000 wystawców z całego świata.


Przedstawicielstwo Messe Frankfurt w Polsce zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z kompleksowej oferty wyjazdowej.

Proponujemy: przejazd autokarem do Frankfurtu i z powrotem lub przelot samolotem; codzienne transfery autokarem pod samo wejście na targi; 3 (autokar) lub 2 (samolot) noclegi w Hotelu Mercure**** w Wetzlar; zakwaterowanie w pokoju dwu- lub jednoosobowym (za dopłatą); śniadania w postaci bufetu; kartę wstępu na targi,  katalog targowy; ubezpieczenie; opiekę pilota.

Oferta autokarowa z pełnym serwisem, w terminie: 23 -28 stycznia 2014r., obejmuje 3 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1.200 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 360 zł + VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy, możliwość dołączenia do grupy w Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub Wrocławiu.
Oferta samolotowa z pełnym serwisem, w terminie: 25- 27 stycznia 2014r., obejmuje 2 noclegi i 3 dni

pobytu na targach, w cenie 2.050* zł +VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 220 zł + VAT). Wylot z Warszawy. *Liczba miejsc w tej cenie ograniczona!

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Ul. Mołdawska 7 lok. 141
Warszawa 02-127
Tel. 22 49 43 207
info@poland.messefrankfurt.com
WWW.targifrankfurt.pl