Partnerzy

lista partnerów
Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu 20-22.11.2015

Obrazek
fot. Pianoforte Agencja Artystyczna - www.jarmarkbozonarodzeniowy.com
1 listopad 2015

Już 20 listopada rozpocznie się jeden z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych. Montaż i przygotowania rozpoczną się już wkrótce - wrocławki Rynek stanie się miejscem budowy infrastruktury jarmarku.

JARMARKOWE NOWOŚCI
Tegoroczny Jarmark będzie wyjątkowy! W Bajkowym Lasku pojawią się bajki w nowej aranżacji, między innymi „Królewna Śnieżka”, „Czerwony Kapturek”, „Pani Zima”, „Jaś i Małgosia” czy też „Pinokio” z rosnącym nosem, które swoją magiczną oprawą muzyczną i wizualizacją wprowadzą gości Jarmarku w bajeczny klimat. Będzie również nowa atrakcja: Śnieżna Kula, do której będzie można wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przy domku „Pod Krasnalem” pojawi się bajeczny Grzybek Krasnala - idealne miejsce do zrobienia pamiątkowej fotografii.
W kilkudziesięciu drewnianych domkach będzie można zakupić świąteczne podarunki dla bliskich. Znajdziemy między innymi: naturalne kosmetyki z Egiptu i Jordanii, wyroby patchworkowe z Nepalu, ręcznie robione choinki i przepiękne stroiki, portugalskie i marsylskie mydła, wyroby z ceramiki, różnorodną biżuterię i wiele, wiele innych trudno dostępnych na co dzień wyrobów i produktów.